15 836 60 38

biuro@archmielewski.pl

Wygodne siedzenie w ciągniku - poradnik

02-02-2018

Każdy rolnik spędza w traktorze długie godziny. By ten czas nie był zbyt męczący i obciążający potrzebny jest wygodny fotel w ciągniku.


W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje siedzisk.


✔️Najtańszym fotelem będzie siedzisko mechaniczne, które można w naszym sklepie kupić już od 320 złotych brutto.
✔️Dla wymagających, znajdziemy bardziej komfortowe fotele pneumatyczne. Jednak ich cena będzie dość wysoka. Jednym z modeli które posiadamy jest fotel Marki Grammer, za który zapłacimy od 3000 zł brutto. Jego zaletą jest niewątpliwie regulacja oparcia i siedziska, możliwość demontażu zagłówka oraz najważniejsza cecha - wszelkie drgania amortyzuje pneumatyczna poduszka zasilana kompresorem o napięciu 12 V.
Wybór takiego fotela niewątpliwie zwiększy komfort długich prac w naszym ciągniku, oraz wpłynie pozytywnie na stan naszego zdrowia, przede wszystkim zadbajmy o nasz kręgosłup.

‼️‼️Ciekawostka : Fotel marki Grammer Maximo Evolution Active, którego główną cechą jest funkcja aktywnej redukcji wstrząsów przenoszonych na traktorzystę. Koszt takiego fotelu to blisko 22 tys zł brutto !


⬇️⬇️⬇️⬇️
Warto pomyśleć o wyborze siedzenia już podczas zakupu ciągnika. Doradca handlowy doradzi wybór kabiny LUX w ciągniku marki Zetor, w której znajdziemy przede wszystkim nasz fotel pneumatyczny, klimatyzację w standardzie. Warto zainwestować w komfort pracy, gdyż w okresie sezonowym spędzamy bardzo dużo czasu w naszym ciągniku.

Na zdjęciu fotel pneumatyczny oraz kabina LUX w ciągniku Zetor Forterra 150 HD

  • Niskie ceny
  • Wsparcie techniczne 24/7
  • Punkty sprzedaży w całej Polsce

Skontaktuj się

Kleczanów 155, Obrazów
Telefon: 15 836 60 38
Email: biuro@archmielewski.pl