15 836 60 38

biuro@archmielewski.pl

Wszystko o rozpylaczach do opryskiwaczy

03-07-2018

          Powoli zbliża się sezon  ochrony sadów. Każdy sadownik posiada w swoim gospodarstwie opryskiwacz, którym przez cały sezon intensywnie eksploatuje.

Bez chemicznej ochrony roślin, trudno oczekiwać zadowalających plonów.  Jednak aby zabiegi przynosiły pożądane dla każdego rolnika skutki, należy pamiętać o systematycznej wymianie rozpylaczy w opryskiwaczu na nowe.

W naszym sklepie, oferujemy szeroką gamę różnych typów rozpylaczy, więc każdy znajdzie odpowiedni dla swojego opryskiwacza.

Jednym z najtańszych rozpylaczy są rozpylacze płaskostrumieniowe marki MMAT. Wykonane są one z tworzywa, bez względu na rozmiar cena wynosi od 3 złotych brutto za sztukę.  Inny rodzaj rozpylacza producenta MMAT to rozpylacz eżektorowy, który wykonany jest z polimeru. Jego cena kształtuje się od 16 złotych do 19 złotych brutto za sztukę.

W naszej ofercie znajdziemy również rozpylacze firmy Lechler. Najtańszym okaże się rozpylacz o kącie rozpylania cieczy wynoszącym 110 stopni. Za ten model zapłacimy około 6 złotych brutto za sztukę.

Model o większym kącie rozpylania cieczy czyli 120 stopni będzie droższy o około 3 złote brutto.

Natomiast, rozpylacz eżektorowy tego producenta kosztuje od 19 do 23 zł brutto.

Z pełną gamą rozpylaczy zapoznacie się Państwo w naszych sklepach z częściami.

  • Niskie ceny
  • Wsparcie techniczne 24/7
  • Punkty sprzedaży w całej Polsce

Skontaktuj się

Kleczanów 155, Obrazów
Telefon: 15 836 60 38
Email: biuro@archmielewski.pl