Aureus S.A

aureus

AUREUS S.A. Od 2007 roku rozwija swoją działalność. Z każdą kolejną wiosną przybywają również zadowoleni klienci.


Oferta AUREUS S.A. :
  • kredyt

Oferty przedstawiane przez Aureus zawsze dopasowane są do Twoich potrzeb i wymagań. Dzięki współpracy z największymi bankami, możemy negocjować dla Ciebie warunki kredytowe. Kiedy wybierasz naszą firmę otrzymujesz nie tylko finansowanie, ale również profesjonalną obsługę przez cały okres trwania kredytu, która obejmuje załatwienie wszelkich formalności, w tym wcześniejsza spłata kredytu, zmiana danych w umowie, jak również rejestracja pojazdu, odbiór stałego dowodu i wznowienie polisy ubezpieczeniowej.

  • leasing

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ? Dzięki naszej pozycji jesteśmy w stanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki, w tym najniższą opłatę wstępną. Błyskawicznie załatwimy wszystkie formalności związane z leasingiem, ubezpieczeniem i rejestracją, a samą decyzję leasingową możesz uzyskać już w kilkadziesiąt minut. Umowę podpisujemy tam, gdzie chcesz, gdyż nasi Przedstawiciele są dostępni na terenie całej Polski. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

  • Ubezpieczenia

Kompleksowe pakiety ubezpieczeniowe dla Ciebie i Twojego pojazdu. Posiadamy ofertę z czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce: PZU, Ergo Hestia, Uniqa, Warta i inne. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, dzięki szerokiej gamie produktów, a także indywidualnie wynegocjowanych dla Aureusa zniżek. Oferujemy wysokie zniżki za bezszkodowość oraz dodatkowe zniżki na kolejne ubezpieczenia i kontynuację.